Guangzhou Guardvalue Technology Ltd.

GÜVENLİKLE ÇEVRİLDİ

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
Markalar: Guardvalue
No. Çalışanları: 150~200
Yıllık satış: 400-500
Yıl kurulan: 2010
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

GUANGZHOU GUARDVALUE TECHNOLOGY LTD.

2010 yılından bu yana büyük ve küçük işletmeler için Emniyet Gözlüğü, Spor Gözlükleri, Yüzme Gözlüğü, Kar Gözlüğü, Emniyet Ekipmanı, Kalıp Projesi vb. Üreten firmalar. Spor endüstrisinden askeri ve sanayiye kadar değişen pazarlar için koruyucu donanım çözümleri oluşturduk.9 yılı aşkın bir süredir dünya çapında ünlü markalar için yüksek kaliteli özel ürünler ürettik.

Tasarım, geliştirme, üretim, kalıp yapımı, pazarlama konularında deneyimliyiz, bu da müşterilerimizin ihtiyacını maksimum düzeyde karşılamamızı, kapsamlı bir kaliteli koruyucu donanım yelpazesi ile en düşük maliyetle orijinal ürünler için özgün bir tasarım yapmamızı sağlar.

Yetenekli tasarımcımıza ve müşterilerimizden gelen geri bildirimlere dayalı olarak ürün geliştirmeye yenilikçi bir yaklaşım benimsiyoruz ve ayrıca müşterilerimize güncel, yüksek kaliteli ürünler sunmak için kaynaklarımızı kullanıyoruz.
Kendimizi tüketicimizin ihtiyaçlarına adadık ve her zaman müşterilerimizi ödüllendirmenin yollarını arıyoruz, sadece büyük markalara normal siparişlerinde, OEM / ODM projelerinde yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda yerel markamızın benzersiz tasarımı için yollar bulmasına da yardımcı olmak istiyoruz. , gelecek vaat eden bir işi, niş bir pazarı büyütmek.

   Ürünlerimiz ve hizmetimizle ilgileniyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Güvenilir tedarikçiniz olacağımız konusunda sizi temin ederiz!

 

 

Çin Guangzhou Guardvalue Technology Ltd. şirket Profili 0

Geçmiş
Guangzhou GUARDVALUE Teknoloji Ltd. 2010 yılında kuruldu ve şimdi 150 - 200 çalışanımız var.

Hizmet
* Tasarım, kaynak, üretim, pazarlama konularında profesyonel.

* Geniş ürün yelpazemiz, emniyet sporları için ürünlerimiz uygulanabilir:

kar, bisiklet, yüzme, sürüş, golf, tırmanma, yelken, balık tutma, koşu, futbol, ​​basketbol, ​​squash, tenis, kriket, askeri, endüstriyel vb.

* En rekabetçi fiyat ve yüksek kalite garantisi.

* Acil sipariş için hızlı üretim.

* Teslimat sürenizi karşılamak için zamanında teslimat.

* OEM / ODM projesi mevcuttur.
* Gerekirse gizlilik sözleşmesi imzalanır.

Ekibimiz
Tasarım ekibimiz tüm OEM / ODM projesinde profesyonel. Müşterilerimizin ihtiyacını maksimum düzeyde karşılamamıza olanak tanıyan tasarım, geliştirme, üretim, kalıp yapımında deneyimli, kapsamlı bir kalite koruyucu dişliler yelpazesiyle en düşük maliyetli orijinal ürünler için özgün bir tasarım yapmaktayız.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin